NAJŚMIESZNIEJSZE słowa po SŁOWACKU. Śmieszne zwroty, wyrazy, słówka i teksty w języku słowackim.

Poznaj najśmieszniejsze słowa po słowacku. Śmieszne zwroty, wyrazy, słówka i teksty w języku słowackim. Język słowacki potrafi być bardzo zabawny dla Polaków. Przy okazji jest łatwy do nauczenia się dla nas.

Cała playlista z naszym kursem języka słowackiego jest dostępna tutaj: https://www.youtube.com/playlist?list=PLvbG4CGGTyRJxv0ce5t1ngnymM6q9WVwe

Z kolei playlista Najśmieszniejsze słowa w obcych językach jest dostępna tu: https://www.youtube.com/playlist?list=PLvbG4CGGTyRKqlQeeQgzpofGXg7gMLkSt

Język słowacki należy do zachodniosłowiańskiej grupy językowej. Językiem tym posługuje się ponad 6 mln osób – przede wszystkim na Słowacji, gdzie jest językiem urzędowym. Dodatkowo język słowacki jest jednym z języków urzędowych w serbskiej Wojwodinie. Używają go także Słowacy mieszkający w Polsce, Rumunii, na Węgrzech, w USA i Kanadzie. W Polsce istnieje możliwość zdawania matury z języka słowackiego. Język słowacki jest blisko spokrewniony z językiem czeskim (zob. język czeski a język słowacki), jest również zbliżony do języka polskiego (w mniejszym stopniu aniżeli do języka czeskiego) pod względem gramatyki i słownictwa. Już dzisiaj rozpocznij z nami naukę języka słowackiego od podstaw. Jest on bardzo podobny do języka polskiego. Dlatego jego podstawy są łatwe do opanowania przez Polaków.

Opanuj język słowacki z nami. W tej lekcji poznasz śmieszne słowa, słówka, zwroty, wyrazy i teksty po słowacku. Życzę dobrej zabawy.

Dodaj komentarz